Znaková řeč pro psy

„Zakoupil jsem si knihu. Je sice „malá“ rozměrem, ale VELIKÁNSKÁ obsahem! Žádná omáčka. Každá věta nese důležitý obsah. Je potřeba ji přečíst několikrát. Rád se k ní budu vracet. Teď se pokusím přenést načerpané informace do praxe. Děkuji, že jste věnovala čas a energii na sepsání knihy.“
Pavel Bareš


Jak docílit pro váš i vašeho psa příjemnější a šťastnější soužití?   
Knížka Znaková řeč pro psy vám k tomu pomůže.

Člověk tráví se svým psem celé dny a v průměru se mu věnuje přibližně 6hod denně – někdo z nás více, někdo méně. Každý rok je to přibližně 2190 hodin = 91 dní = 3 měsíce. Může se stát, že pokud si navzájem se psem nerozumíme, trávíme čas zbytečně řešením překážek, problémů a komplikací.  Může to být neposlušnost, zlobení, tahání na vodítku, nerespektování našich dohod či nastavených hranic, nebezbečné situace každodenního života či i projev negativním chováním.

Přibližně 3 měsíce v roce trávíme zlobením se, nespokojeností, strachem, kontrolováním aktivit, které bychom nemuseli v našem životě mít. Dokážete si představit, že i tento čas může pro vás oba být příjemný, láskyplný a podložený respektem a důvěrou?

screen-shot-2016-12-06-at-23-26-15

Znaková řeč pro psy bude vašim
* průvodcem přirozenou komunikací se psem
* deníkem společných úspěchů a pokroků
* cestou k Vašemu vzájemnému porozumění
Stručně popsaná teorie umocněná praktickými cvičeními vám pomůže si osvojit základy komunikace s vašim psím partnerem. Vytvoříte si váš vlastní deník společných úspěchů.
Znaková řeč pro psy není klasickou naučnou knížkou, ale průvodcem a pomocníkem k objevení vašeho vlastního šťastného nastavení se psím miláčkem. Nikdy není pozdě začít nalézat nové věci, jejichž správým uplatněním můžete okamžitě pozorovat vlastní úspěchy.
Je určena pro mladé i starší, začínající i pokročilé. Pro štěňata i dospělé psy. 

Znaková řeč je komunikací beze slov. Zvířata ke komunikaci používají zvuky, ale také ji vyjadřují postoji, postavením a vnitřní energií. Je návodem jak jednoduše vyjádřit přání či požadavek tak, aby jej pes pochopil. Odhalí vám tajemství k vašemu lepšímu porozumění se psem. Sdílené informace jsou potvrzeny mými 17letými zkušenostmi, praxí s mnoha klienty a úspěšně fungují. Naučíte se jak správně vytvořit vlastní symbol znakové řeči, jasněji propojit přátelství se psem a vaše partnerství se pro vás i psa stane jednodušším a šťastnějším.

Správná komunikace vede ke

SONY DSC- zlepšení partnerského vztahu se psem,

- minimalizavání problému či nepříjemných situací,

- oboustrannému pochopení a pochopení rolí,

- snadnějšímu zvládání nových situací.

Tato knížka s praktickým cvičením je určena nejen vám, kteří přemýšlíte o novém psím přírustku do rodiny; máte štěňátko, které potřebuje výchovu; či pejska, se kterým se chcete naučit nové triky. Je také vhodná pro majitele čtyřnohých kamarádů, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci se psy a zjednodušit své budoucí porozumění. Z vlastní zkušenosti vím, že pes je velmi učenlivý tvor a každá nová hra nebo povel je prostředkem proti nudě a stereotypu. Z mnoha pozitivních ohlasů mých klientů vím, že převedení informací uvedených v knížce do praxe velmi pomáhá.

Nevěříte? Vyzkoušejte a staňte se těmi, kteří si navzájem rozumí. 

V případě zájmu odešlete vaši objednávku formulářem níže.

Cena 359 Kč + poštovné (80 Kč).

Vyplněním formuláře vyjadřujete přání k zasílání informací o produktech, akcích a novinkách Kouče pro komunikaci se psy.

Vaše jméno prosím

Váš email prosím

Předmět

Vaše zpráva

Opište bezpečnostní kód
captcha