Akce a setkání

TAJEMSTVÍ KOMUNIKACE SE PSY

Ukážeme si jak na to, aby si dva druhy – člověk a pes rozuměli. Naučíme se rozumět, poznávat i komunikovat informaci. Tento základní seminář Vám odhalí jak poměrně jednoduše odstranit neshody z vašeho vztahu.

JÁ A MŮJ PES

Setkání je určeno pro všechny, nejen majitele psů, ale i pro vás kteří máte ze psů určité obavy. Pro ty z vás, kteří chcete snadno odstranit problém a žít v pohodovém partnerství.

IMG_5201

* Vztah člověka a psa, vztah psa a člověka – Správná komunikace je podstatou bezproblémového soužití. Naučíme se rozumět projevům chování zvířete. Ukážeme si triky jak zvládnout různé situace.

* Znaková řeč pro psy neboli Jak trénovat bez tréninku – Podpoříme naše partnerství se psem, poslušnost a vzájemné porozumění.

* Pes můj nejlepší přítel neboli Jak vychovat psa do nepohody – Zaměříme se na to co získáváme a co ztrácíme, když si se psem nerozumíme.

“CHVÁLÍCÍ” SEMINÁŘ

Určeno pro všechny, kterým dochází energie. V příjemném a laskavém prostředí se Vám naskytne jedinečná příležitost si odpočinou, získate pozornost i příjemný pocit sebeúcty. Domů si odnesete dobíjející dávku štěstí.

NECHCI BÝT OTROKEM SVÝCH ZLOZVYKŮ

Ať si to uvědomujeme nebo ne, tak naše návyky určují úroveň štěstí a pozitivní prožívání našeho života. Zvykem je všechno co opakovaně vědomě nebo i nevědomně děláme během dne. Může to být drobnost, která nám překáží nebo situace, která přerostla již ve vážnější překážku, kterou chceme odstranit. Seminář Vás provede rozpoznáním a náhradou zvyku, který nám nevyhovuje tím, který chcete mít.

Nečekejte standartní seminář či přednášku. Naše setkání jsou jedinečná.

Nebudu Vám přednášet jak co musíte dělat, jak co máte dělat správně nebo co by se mělo. Budu s Vámi sdílet jak věci fungují mě. S mým vedením se naučíte se jak to bude fungovat udělat, aby to fungovalo i Vám. Naše setkání jsou jedinečná sdílením, přátelským přístupem a bezpečným prostorem, ve kterém můžete být tím, kdo skutečně jste.

NAŠE SETKÁNÍ JSOU VAŠÍM ČASEM VĚNOVANÝM VÁM SAMOTNÝM.

Jsou určeny úplně pro každého. Pro každého z nás, kteří chceme žít svůj život naplno a dle svých představ. Každý jsme jedinečný. Žijeme tady a teď. Každý si zasloužíme žít vlastní život v lásce, pochopení, štěstí a bez mráčků.

Získáte čas pro sebe a prostor pracovat sami na sobě a pro sebe. Získáte podporu a prostor být sami sebou.

Bez nadšení a chtění si na sebe udělat čas to ale nepůjde. Naše štěstí, úspěchy i život bez mráčků záleží pouze na nás.

Stačí drobný krok vpřed a rozjedete se ke šťastnějšímu životu bez mráčků. Naučíte se jak co provést, na co se zaměřit nebo i to na co se nezaměřovat.

Setkání ušitá na míru dle Vašeho přání možná po dohodě.

Těším se na Vás na našich společných setkáních Cestou jedinečnosti.